Get a site
10:33 pm - Wednesday October 1, 2014
Subscribe to Lajme

Lajme

Llotaria amerikane DV-2015

Lotaria Amerikane, shqiptarėt pėrfituesit mė tė mėdhenj tė saj

Ėndrra amerikane vazhdon. Lotaria e ”Green Card” ka rritur numrin e pėrfituesve nga Kosova. Nė...
Llotaria amerikane DV-2015

Kriteret kualifikuese mbi arsimimin dhe punėsimin

Kriteret kualifikuese mbi arsimin dhe punėsimin. Tė gjithė aplikantėt e lotarisė sė Vizave tė...
green card usa

Si te aplikosh?

Si funksionon? Ky eshte nje sqarim per te gjithe ata te cilet jane te interesuar te aplikojne nepermjet...
Subscribe to Njoftime

Njoftime

DV-2016 lottery

Llotaria amerikane DV-2016, regjistrimi online

Regjistrimi online pėr programin e vizave tė shumėllojshmėrisė DV-2016 do tė startojė ditėn e...
VISA

Datat e intervistave per fituesit e DV-2015

Departamenti i shtetit amerikan nėpėrmjet fletores sė tyre zyrtare tė pėrmujshme “Visa Bulletin”...
Njoftim Dv-2014

Njoftim pėr tė pėrzgjedhurit e programit DV-2014

Ambasada amerikane nė shqipėri nėpėrmjet njė njoftimi zyrtar nė faqen e tyre online bėn tė ditur...

Fansat

Destination host forbidden